Hi, ik ben Juna! Ongeveer 1 jaar oud. Ik hou van lange wandelingen en spelen met de bal. Ik ga goed om met kinderen en andere honden, maar ik hou niet zo van katten.
Helaas zijn mijn man en ik onlangs gescheiden en blijft Juna bij mij en mijn drie zonen. Maar er zitten soms dagen tussen dat we alle vier de hele dag werken of studie/school hebben. Juna is dan lang alleen. Dus iemand die het leuk vindt om haar af en toe uit te laten, zou goed zijn voor haar en onze gemoedsrust.
Juna is een lieve, vrolijke en ontzettend aanhankelijke vrouwelijke mini- labradoodle van een jaar. Ze is gek op wandelen, snuffelen, spelen en knuffelen. Ze luistert meestal goed maar rent, als ze de kans krijgt, wel hard achter vogels aan. Andere honden vind ze oké, meestal is ze nieuwsgierig naar ze. Katten vind ze wat gek, ze is wel nieuwsgierig maar er tegelijk ook wat bang voor. De meeste mensen vind ze lief en als ze je eenmaal kent dan heb je helemaal een streepje voor. Ze begroet je dan ontzettend uitbundig. Het is enthousiast springen hierbij hebben we haar nog niet goed kunnen afleren. Ze is gecastreerd dus wordt niet meer loops.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl