Jola is vrijwilliger in Rotterdam, is beschikbaar voor oppassen en uitlaten en heeft ervaring met honden.
Mijn naam is Jola. Ik woon sinds een paar jaar met mijn Nederlandse vriend in Rotterdam. Ik kom zelf uit Griekenland en woon nu bijna vijf in Nederland. Ik spreek al een beetje Nederlands en heel goed Engels.
Ik ben dol op honden maar heb alleen geen tijd & ruimte om zelf volledig te kunnen zorgen voor een eigen hond. Ik zou het wel erg leuk vinden om af en toe voor een hondje te kunnen zorgen! In Griekenland heb ik ook een eigen hond gehad.
Ik ben een echt gevoelsmens en heb ook met dieren dit contact. Ik ben dol op hen en zij vinden mij gelukkig ook heel vaak leuk! :)
Ik hoor het graag als ik jou zou kunnen helpen en je hond binnenkort zou mogen ontmoeten!
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondenliefhebbers in de buurt.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl