Johan is vrijwilliger in Maarssen, is beschikbaar voor oppassen en uitlaten en heeft ervaring met honden.
Ik ben dol op honden en nu ik mijn werkzame leven achter me heb, ben ik op zoek naar buddy´s, die het leuk vinden om regelmatig actief bezig te zijn. Hierbij is tijdens lange wandelingen (1 tot 3 uur, voor puppy korter) voldoende ruimte voor een balspel, zwemmen, rennen, socialisatie etc. teneinde de nodige energie kwijt te kunnen en achteraf een verdiende knuffel.
Ben jij in het bezit van een hond met een tomeloze energie (Labrador, Toller, Flat-coated retriever, Australian Shepherd, Engelse Springer Spaniel, etc), dan kom ik graag vrijblijvend met je in contact om de wederzijdse verwachtingen en mogelijkheden te bespreken.
Zo kan de hond eventueel gehaald en gebracht worden of een wandeling vanuit de eigen thuissituatie plaatsvinden.
Heeft u onverwachts hulp nodig, leg het probleem voor en we kijken of er iets te regelen is.
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondenliefhebbers in de buurt.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl