Hi, ik ben Jeroentje! Ongeveer 7 maanden oud. Ik hou van korte wandelingen en spelen met de bal. Ik ga goed om met kinderen, andere honden en katten
Hoi hoi, wij zijn een gezin van 5. En met onze puppy Jeroentje erbij maakt het ons gezin helemaal compleet. Wel zijn er af en toe wat uitdagingen omdat Jeroentje het niet zo leuk vindt om alleen thuis te blijven. Wij zijn soms best druk met de kinderen ook. Leeftijd 10,8 en 6. Als wij even geen tijd voor Jeroentje hebben hopen wij dat iemand anders of een ander gezin even met hem wil gaan wandelen en knuffelen. Of eventueel oppassen als wij een weekendje weg willen of iets. 😊 Jeroentje is een Maltipoo en hypoallergeen. Jeroentje is geboren op 24-11-24. Wij weten nog niet of hij met andere huisdieren kan.
Ps.
Jeroentje mag nu op de dinsdagen voorlopig mee naar kantoor omdat hij nog een pup is. Wellicht wordt dinsdagochtend een probleem. Mocht er iemand zijn die op dinsdagochtend op Jeroentje wil passen. Of hem even willen uitlaten en knuffelen, dan zou dat enorm fijn zijn .
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl