Hi, ik ben Stella! Ongeveer 4 jaar oud. Ik hou van korte wandelingen en lange wandelingen. Ik ga goed om met kinderen, maar ik hou niet zo van andere honden en katten.
Ik heb Stella in huis genomen vanuit een stichting van buitenlandse hondjes. Stella komt uit Bulgarije en was toen 2 jaar. Ze is een onwijze lieverd en super rustig. Ze houdt van wandelen en dan het liefst los. Alleen is ze bang voor andere honden wat zich uit in hard blaffen. Aan de riem is het blaffen wel erger; als ze losloopt dan zal ze een zo een groot mogelijke boog maken om zo afstand te bewaren.
Ze is dol op lekker door grasvelden te lopen en ook door de duinen.
Ik ben op zoek naar iemand die af en toe op Stella kan en wil passen en soms wil uitlaten. Het is echt een schatje en liefst zit ze lekker tegen je aan op de bank maar kan ook heel goed in haar mandje liggen.
Ze is niet echt van het spelen; dat heeft ze ws in haar puppy jaren niet geleerd op straat: vandaar ook haar angsten. Maar ze is gek op knuffelen!
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl