Hi, ik ben Indy! Ongeveer 2 jaar oud. Ik hou van spelen met de bal, korte wandelingen en lange wandelingen. Ik ga goed om met andere honden, katten en kinderen
Indy is twee jaar en woont in de Bomenbuurt in Den Haag.
Ze maakt graag twee wandelingen op een dag en speelt graag met een bal in het bos.
Indy is met bijna alle andere honden goed gezelschap. Ze woont samen met kat Snoesje. Ook heeft Indy ervaring met kinderen (neefjes en nichtjes) die langskomen. Daar is ze heel lief tegen. Na haar speelse momenten, is ze heel rustig.
Haar baasjes, wij Marnix en Ambika, zorgen in principe elke dag voor haar. Soms komt het voor dat we allebei moeten werken en we Indy niet alleen kunnen laten.
Wat zou het fijn zijn om jou dan te kunnen bellen. Soms zal het alleen zijn om haar uit te kunnen laten. Nog minder vaak zal het zijn om op haar te kunnen oppassen.
We zoeken iemand die het leuk vindt om op Indy te passen, ervaring heeft en ook in de Bomenbuurt woont of er naartoe kan rijden.
Wanneer je een goed gevoel hebt na het lezen van onze introductie, stuur ons dan een berichtje. Wij hebben nu een gratis account en kunnen geen berichten sturen.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl