Ilse

Ilse wil een hond uitlaten in Haarlem

Ilse is vrijwilliger in Haarlem, is beschikbaar voor uitlaten en heeft ervaring met honden.

Ilse:

Ik houd van dieren en wandelen, we hebben zelf een kat. Onze kat is niet gewend om een hond in huis te hebben en is er angstig voor. Ik heb ervaring met uitlaten van honden, 1 hond kon niet los, die was vals, de andere twee konden t wel. Ik vind t minder prettig als een hond zich niet goed weet te gedragen naar andere honden of mensen toe, (zoals de eerste hond) dus dat doe ik dan ook niet graag. Wel vind ik het leuk om een hond vertrouwen te geven als die wat angstig is en goed gedrag te stimuleren. Liefst laat ik een hond uit tijdens schooltijd.

Beschikbaar voor:

Uitlaathulp
Spelen met de bal
Korte wandelingen
Lange wandelingen

Wil je in contact komen? Stuur een bericht

Ilse woont in Haarlem

HondjeUitlaten.nl

Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl

Social

Op HondjeUitlaten.nl komen baasjes en vrijwilligers gemakkelijk met elkaar in contact. Houd jij van honden en wil je graag wandelen met een leenhond? Heb jij een hond maar ben je op zoek naar een vrijwilliger? Bij HondjeUitlaten.nl kies je zelf met wie je contact legt door simpelweg een berichtje te sturen naar iemand bij jou uit de buurt. Wees de uitlaatservice of zoek een uitlaatservice in Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel, Flevoland, Gelderland, Utrecht, Noord-Holland, Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant, Limburg.