Hi, ik ben Happy! Ongeveer 7 jaar oud. Ik hou van lange wandelingen. Ik ga goed om met kinderen en andere honden, maar ik hou niet zo van katten.
Deze lieve enthousiaste goedzak, zoekt voor 2 dagen in de week (ma en don) een lief sportief maatje, die graag lekkere grote wandelingen wilt maken.
Het vrouwtje moet dan hele dag naar kantoor en zijn oude ( golden) vriend hebben we onlangs moeten laten inslapen. Hij mist aandacht/ gezelligheid als hij zo lang alleen thuis moet zijn.
Dus ben jij die enthousiaste ervaren hondenvriend en sta je stevig in je schoenen, dan kom ik graag met jou in contact!πΎπ
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.