Hi, ik ben Guusje! Ongeveer 2 maanden oud. Ik hou van spelen met de bal en korte wandelingen. Ik ga goed om met kinderen, andere honden en katten
Dit is Guusje, onze Labradoodle-pup (geboren in augustus 2025). Ze is een ontzettend lief, enthousiast en nieuwsgierig hondje! Mensen vindt ze geweldig, vooral als je even de tijd neemt om met haar te spelen.
Voor de maanden november en december zijn wij op zoek naar iemand die één dag per week op Guusje wil passen (de dag maakt niet uit). Daarnaast zoeken we ook iemand die af en toe een dagje op haar zou willen passen.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.