Frenkie

Houten

Hi, ik ben Frenkie! Ongeveer 1 jaar oud. Ik hou van spelen met de bal, korte wandelingen en lange wandelingen. Ik ga goed om met kinderen en andere honden, maar ik hou niet zo van katten.

Susanne
Hondje van Susanne

Baasje Susanne over Frenkie:

Ivm met werk vinden wij het fijn als onze hond Frenkie eens extra uitgelaten kan worden op de dag. Frenkie is een heel lief ondeugend hondje die altijd heel graag naar buiten gaat en het heerlijk vind aandacht te krijgen en lekker te spelen. Echt een hondje om
Vrolijk van te worden.

Foto's

Frenkie zoekt een hondenliefhebber die:

  • wil oppassen
  • wil uitlaten
  • met de bal wil spelen
  • korte wandelingen wil lopen
  • lange wandelingen wil lopen
Wil je helpen? Stuur een bericht

Frenkie woont in Houten

Details

Ras
Mini labradoudle
Leeftijd
± 1 jaar
Geslacht
Mannetje (reu)
Grootte
Klein (<10 kg)
Gedrag
Gemakkelijk (relax)
Geen vriendjes met
Katten
Gecastreerd of Gesteriliseerd
Nee

Baasje van Frenkie

Susanne

Zoekt contact met: Vrijwilligers

Bekijk profiel Susanne

HondjeUitlaten.nl

Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl

Social

Op HondjeUitlaten.nl komen baasjes en vrijwilligers gemakkelijk met elkaar in contact. Houd jij van honden en wil je graag wandelen met een leenhond? Heb jij een hond maar ben je op zoek naar een vrijwilliger? Bij HondjeUitlaten.nl kies je zelf met wie je contact legt door simpelweg een berichtje te sturen naar iemand bij jou uit de buurt. Wees de uitlaatservice of zoek een uitlaatservice in Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel, Flevoland, Gelderland, Utrecht, Noord-Holland, Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant, Limburg.