Hi, ik ben Floortje! Ongeveer 5 jaar oud. Ik hou van spelen met de bal en lange wandelingen. Ik ga goed om met kinderen en andere honden, maar ik hou niet zo van katten.
Floortje is een pientere, lieve en sportieve familiehond. Ze houdt erg van spelen met balletjes. Doordat ik long Covid heb gekregen en mijn man een drukke baan heeft komt ze wel wat lange wandelingen te kort. Ook zou ze agility trainingen leuk vinden, dat hebben we nl een keer gedaan, maar dat was 's avonds en dan ben ik door mn energie heen. Dat werkte helaas niet. Primair zoeken we dus iemand die met enige regelmaat met haar naar het bos wil
En mocht iemand t leuk vinden om met haar, op onze kosten een cursus te doen (nadat jullie goed aan elkaar gewend zijn) dan zou dat nog ectra leuk zijn.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.