Hi, ik ben Faeya (Fay)! Ongeveer 1 jaar oud. Ik hou van spelen met de bal, korte wandelingen en lange wandelingen. Ik ga goed om met kinderen en andere honden, maar ik hou niet zo van katten.
Hoi hoi, dit is Faeya en zij zoekt een leuk speelmaatje om af en toe mee te wandelen en spelen. Ze is super lief, een beetje druk af en toe, maar heeft een vriendelijk karakter. Ze heeft een sterk voor- en afkeur naar bepaalde honden/katten, dus soms is ze helemaal verliefd en soms stelt ze sich een beetje aan. Wij zoeken iemand die Fay 1 a 2x per week uit wilt laten als wij aan het werk zijn/naar school zijn en af en toe kan oppassen.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl