Evi

Evi wil een hond uitlaten in Arnhem

Evi is vrijwilliger in Arnhem, is beschikbaar voor oppassen en uitlaten en heeft een beetje ervaring met honden.

Evi:

Hoi!

Mijn naam is Evi en ik zou het heel leuk vinden om af en toe een hond uit te laten en/of op te passen. Mijn ouders hebben een hond gehad (kooiker) en eigenlijk al direct nadat ik uit huis ben gegaan, mis ik de gezelligheid en liefde van een hond. Ik (samen met mijn vriend) hebben op dit moment niet genoeg tijd om zelf een hond te onderhouden, maar ik zou heel graag af en toe een hond in de buurt hebben. Ben je opzoek naar een oppas of heb je hulp nodig bij het uitlaten? Misschien kan ik iets voor je betekenen. Ik ga binnenkort verhuizen, maar per oktober kan ik ondersteunen in omgeving Arnhem.

Beschikbaar voor:

Uitlaathulp
Hondenoppas
Spelen met de bal
Korte wandelingen
Lange wandelingen

Wil je in contact komen? Stuur een bericht

Evi woont in Arnhem

HondjeUitlaten.nl

Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl

Social

Op HondjeUitlaten.nl komen baasjes en vrijwilligers gemakkelijk met elkaar in contact. Houd jij van honden en wil je graag wandelen met een leenhond? Heb jij een hond maar ben je op zoek naar een vrijwilliger? Bij HondjeUitlaten.nl kies je zelf met wie je contact legt door simpelweg een berichtje te sturen naar iemand bij jou uit de buurt. Wees de uitlaatservice of zoek een uitlaatservice in Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel, Flevoland, Gelderland, Utrecht, Noord-Holland, Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant, Limburg.