Eva

Eva wil een hond uitlaten in Voorschoten

Eva is vrijwilliger in Voorschoten, is beschikbaar voor oppassen en uitlaten en heeft een beetje ervaring met honden.

Eva:

Hoi!

Ik ben Eva en ik ben 25 jaar oud. Ik woon samen met mijn vriend in Voorschoten. Ik ben gek op honden maar helaas heb ik geen tijd om 24/7 te zorgen voor een hond. Toch zou ik in de week best een aantal uurtjes vrij kunnen maken om voor iemand anders hond te zorgen of uit te laten, zodat u wat meer tijd en ruimte heeft om andere dingen te ondernemen. Ik kan thuiswerken en hierdoor zou ik ook eventueel een dagje op uw hond kunnen passen. Het is maar net wat u prettig vindt.

Beschikbaar voor:

Hondenoppas
Uitlaathulp
Spelen met de bal
Korte wandelingen
Lange wandelingen

Wil je in contact komen? Stuur een bericht

Eva woont in Voorschoten

HondjeUitlaten.nl

Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl

Social

Op HondjeUitlaten.nl komen baasjes en vrijwilligers gemakkelijk met elkaar in contact. Houd jij van honden en wil je graag wandelen met een leenhond? Heb jij een hond maar ben je op zoek naar een vrijwilliger? Bij HondjeUitlaten.nl kies je zelf met wie je contact legt door simpelweg een berichtje te sturen naar iemand bij jou uit de buurt. Wees de uitlaatservice of zoek een uitlaatservice in Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel, Flevoland, Gelderland, Utrecht, Noord-Holland, Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant, Limburg.