Hi, ik ben Eva! Ongeveer 5 jaar oud. Ik hou van korte wandelingen en lange wandelingen. Ik ga goed om met kinderen, maar ik hou niet zo van andere honden en katten.
Hi daar! Ik ben op zoek naar iemand die twee keer per week rond lunchtijd mijn lieve hondje Eva wil uitlaten én wat extra knuffels wil geven. Eva is een vrolijke, aanhankelijke Chihuahua met een beetje Pomeriaan in haar. Ze houdt van lange, gezellige wandelingen en geniet enorm van aandacht.
Ik werk doordeweeks, maar vind het ontzettend belangrijk dat Eva de zorg en aandacht krijgt die ze verdient. Daarom zoek ik een echte dierenliefhebber die het leuk vindt om haar wat extra liefde en beweging te geven. Lijkt dit je wat? Laat het me weten!
P.s. plantsoen is om de hoek 🌳
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl