Ellen

Ellen zoekt een hondenoppas in Amsterdam

Ellen woont samen met Lassie in Amsterdam en zoekt vrijwilligers of andere baasjes in de buurt.

Waarom andere baasjes:

Ik ben met (vervroegd) pensioen. Ik heb altijd al een hond willen hebben, maar naast een baan was dit niet mogelijk. Mijn vrouw en ik hebben beide in het onderwijs gewerkt. Wij hadden en hebben wel twee katten, Binckey en Boogie. Maar sinds de tijd dat ik niet meer werk, heb ik een hond. Ons eerste hondje hebben we drie jaar gehad. Wij kregen haar nadat de buurvrouw overleed. Zij is helaas maar 10 jaar geworden. Een tijdje hierna is Lassie gekomen.

Mijn vrouw is gehandicapt en dat betekent dat zij niet met Lassie kan wandelen. Wij wonen 1 hoog en Lassie moet altijd uitgelaten worden om te kunnen plassen. Het zou prettig voor mij zijn als ik af en toe wat meer ruimte zou hebben om activiteiten buiten de deur te doen.

Ellen's hondje

Lassie

Cockapoo (waarschijnlijk) van ± 2 jaar

Bekijk profiel Lassie

Ellen zoekt...

Vrijwilligers voor:

  • Hondenoppas
  • Uitlaathulp

Andere baasjes:

Wil je in contact komen? Stuur een bericht

Ellen woont in Amsterdam

HondjeUitlaten.nl

Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl

Social

Op HondjeUitlaten.nl komen baasjes en vrijwilligers gemakkelijk met elkaar in contact. Houd jij van honden en wil je graag wandelen met een leenhond? Heb jij een hond maar ben je op zoek naar een vrijwilliger? Bij HondjeUitlaten.nl kies je zelf met wie je contact legt door simpelweg een berichtje te sturen naar iemand bij jou uit de buurt. Wees de uitlaatservice of zoek een uitlaatservice in Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel, Flevoland, Gelderland, Utrecht, Noord-Holland, Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant, Limburg.