Djazzy

Veendam

Hi, ik ben Djazzy! Ongeveer 0 jaar oud. Ik hou van spelen met de bal, korte wandelingen en lange wandelingen. Ik ga goed om met kinderen, andere honden en katten

Daphne
Hondje van Daphne

Baasje Daphne over Djazzy:

Djazzy is een energieke hond. Ze houdt enorm veel van alle (soorten en maten) mensen. Ook kan Djazzy heel goed met kinderen! Wij lopen al veel met haar, maar ze kan wellicht iemand anders die dit leuk ook heel blij maken. Ze kan in alle losloop gebieden ook gewoon los. Ze houdt van een balletje gooien 🥎
Ook mag ze graag door de plassen rennen!

Wij zoeken iemand die het leuk vind om af en toe met haar een rondje te doen! Gewoon dat ze nog wat extra beweging krijgt.

Wij hebben nog een andere hond met een gebruiksaanwijzing. Voor hem zorgen wij zelf, hij vertrouwt weinig mensen. Om deze reden kunnen wij alleen vrouwen binnen laten.

Foto's

Djazzy zoekt een hondenliefhebber die:

  • wil uitlaten
  • met de bal wil spelen
  • korte wandelingen wil lopen
  • lange wandelingen wil lopen
Wil je helpen? Stuur een bericht

Djazzy woont in Veendam

Details

Ras
Australian Sheperd
Leeftijd
± 1 jaar
Geslacht
Vrouwtje (teef)
Grootte
Middel (10-25 kg)
Gedrag
Gemakkelijk (relax)
Gecastreerd of Gesteriliseerd
Nee

Baasje van Djazzy

Daphne

Zoekt contact met: Vrijwilligers

Bekijk profiel Daphne

HondjeUitlaten.nl

Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl

Social

Op HondjeUitlaten.nl komen baasjes en vrijwilligers gemakkelijk met elkaar in contact. Houd jij van honden en wil je graag wandelen met een leenhond? Heb jij een hond maar ben je op zoek naar een vrijwilliger? Bij HondjeUitlaten.nl kies je zelf met wie je contact legt door simpelweg een berichtje te sturen naar iemand bij jou uit de buurt. Wees de uitlaatservice of zoek een uitlaatservice in Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel, Flevoland, Gelderland, Utrecht, Noord-Holland, Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant, Limburg.