Corina is vrijwilliger in Aalst, is beschikbaar voor oppassen en uitlaten en heeft ervaring met honden.
Ik ben Corina, 48 jaar oud. Ik heb 2,5 maand geleden mijn lieve trouwe viervoeter in moeten laten slapen. Dit doet me zoveel verdriet. Geld om zelf een nieuwe hond aan te schaffen heb ik helaas niet. Maar ik krijg rond 22 oktober wel een kitten. Het is zo stil in huis, en mijn hond betekende zoveel meer voor mij dan alleen een huisdier. Hij was mijn kind, mijn beste vriend, mijn therapeut. Nu kom ik nauwelijks buiten want ik heb geen zin om zinloos en alleen rond te lopen. Ik hou van dieren ze zijn zo een mooie wezens. Het zou voor mij goed zijn om een hond uit te laten.
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondenliefhebbers in de buurt.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl