Hi, ik ben Coco! Ongeveer 8 maanden oud. Ik hou van lange wandelingen. Ik ga goed om met andere honden en kinderen, maar ik hou niet zo van katten.
Mijn lieve Coco van 7 maanden heeft af en toe hulp nodig bij het uitlaten als ik zelf meerdere uren achter elkaar moet werken. Ik werk in de thuiszorg in Korte Akkeren. Coco gaat elke dag spelen en rennen met andere hondjes bij mij achter op de dijk. Coco is een lief teefje en zeer onderdanig naar andere honden toe zodat ze snel vriendjes maakt. Coco moet wel begrensd worden in haar energie want ze is nog maar een pup.
Heb je interesse laat het me weten dan plannen we een afspraak om kennis te maken. Hartelijke groet, Jolande
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.