Hi, ik ben Chuchu + Bailey! Ongeveer 4 jaar oud. Ik hou van spelen met de bal, korte wandelingen en lange wandelingen. Ik hou niet zo van kinderen, andere honden en katten.
Leuk dat je leest. Ik ben Roos en samen met mijn twee kleine meisjes vorm ik een gezinnetje in het centrum van Capelle.
Ik had een relatie toen wij een rescue hondje chu in huis namen maar een half jaartje daarvoor hadden we Bailey als pup gekocht. Mijn ex partner wil de hondjes niet en dus sta ik er alleen voor. Ik heb een nieuwe relatie en super gelukkig maar mijn vriendin woont ver weg en mijn omgeving kan niet altijd bij springen om op te passen. Vaak komt ze naar mij maar met familie gelegenheden of verjaardagen of iets is het toch wel fijn als ik wat moeitelozer weg kan.
Mijn kleinste maar wel oudste chuchu is een lieverd en wil het liefste de hele dag kroelen. Ze vind het wel moeilijk als ze denkt dat je weggaat en zal je even laten horen dat je moet blijven. Bailey is een echte drukte maker en wil het liefste de hele dag spelen. Ben je het even zat kan kun je het speeltje even wegleggen en gaat ze lekker slapen. Beide houden van het bos maar chu wil wel soms gedragen worden.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl