Hi, ik ben Chase en Brownie! Ongeveer 5 jaar oud. Ik hou van spelen met de bal, korte wandelingen en lange wandelingen. Ik ga goed om met kinderen en andere honden, maar ik hou niet zo van katten.
Brownie en Chase zijn twee ongelooflijke lieverds. Gewend aan kinderen en andere honden. Chase houdt van apporteren en zwemmen en Brownie vindt speuren erg leuk!
Chase is de moeder van Brownie (reutje). Ze kunnen los volgen en luisteren het allerbeste als ze weten dat je een snoepje bij je hebt🤗 ze houden allebei van lange wandelingen en ze vinden het ook leuk om naast de fiets (of naast het paard) mee te gaan het bos in.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl