Hi, ik ben Charlie! Ongeveer 7 maanden oud. Ik hou van korte wandelingen. Ik ga goed om met kinderen, maar ik hou niet zo van andere honden en katten.
Onze pup Charlie is nu 15 weekjes oud en bijna zindelijk. We moeten hem nog wel actief in de gaten houden en naar buiten doen. Hij moet nu ongeveer nog om de drie uur plassen en we zoeken hulp op de maandag en woensdag en soms de dinsdag om hem tussendoor nog even een keer naar buiten te doen. Hij loot uiteraard nog niet heel ver.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.