Cecile

Cecile wil een hond uitlaten in Rosmalen

Cecile is vrijwilliger in Rosmalen, is beschikbaar voor uitlaten en heeft een beetje ervaring met honden.

Cecile:

Hoi! Ik ben Cecile en ik ben 20 jaar oud. Ik wil al heel mijn leven erg graag een hondje maar dit kan helaas niet in verband met weinig thuis zijn en geen tijd hebben om de zorg en aandacht te bieden die een hond nodig heeft. Wel vind ik het ontzettend leuk om met honden te zijn, te spelen en ze uit te laten. Op deze manier kan ik toch met hondjes zijn, ideaal! Ik zou het leuk vinden om hondjes uit te laten, maar ben eventueel ook inzetbaar om een dag(deel) op te passen in overleg.

Beschikbaar voor:

Uitlaathulp
Spelen met de bal
Korte wandelingen
Lange wandelingen

Wil je in contact komen? Stuur een bericht

Cecile woont in Rosmalen

HondjeUitlaten.nl

Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl

Social

Op HondjeUitlaten.nl komen baasjes en vrijwilligers gemakkelijk met elkaar in contact. Houd jij van honden en wil je graag wandelen met een leenhond? Heb jij een hond maar ben je op zoek naar een vrijwilliger? Bij HondjeUitlaten.nl kies je zelf met wie je contact legt door simpelweg een berichtje te sturen naar iemand bij jou uit de buurt. Wees de uitlaatservice of zoek een uitlaatservice in Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel, Flevoland, Gelderland, Utrecht, Noord-Holland, Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant, Limburg.