Hi, ik ben Carientje! Ongeveer 1 jaar oud. Ik hou van korte wandelingen, lange wandelingen en spelen met de bal. Ik ga goed om met andere honden, maar ik hou niet zo van kinderen en katten.
Pippa en Carientje zijn altijd samen. Ik zoek iemand zonder hond of kat, voorzichtige kinderen prima om van te leren, die af en toe op één van de twee, vooral Carientje, wil passen en samen wandelen en spelen. Daar leert ze van en ik kan dan met de andere hond iets alleen doen.
Carientje kwam in september uit het asiel bij ons. Ze is dol op honden, meerennen, karton scheuren, knuffelbeesten en balletjes rondslepen en dichtbij zijn op bekend terrein. Ze is (nog) bang voor harde geluiden, nieuw terrein, mensen zonder hond, katten en kinderen. Ze moet nog veel leren en heeft tijd nodig om kennis te maken. Ze wordt nog gesteriliseerd.
Pippa is een zelfverzekerde shih tzu van 13 jaar oud. Ze houdt van de metro en vreemd terrein verkennen, ook binnenlopen door iedere open voordeur bij nietsvermoedende mensen en water waar ze in kan lopen en lekker eten. Ze is heel actief buiten maar slaapt veel binnen. Ze is een beetje bang voor vuurwerk en onweer. Ze is gesteriliseerd.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl