Carice

Carice wil een hond uitlaten in Sint-Michielsgestel

Carice is vrijwilliger in Sint-Michielsgestel, is beschikbaar voor uitlaten en heeft ervaring met honden.

Carice:

Ik wil graag vrijwilliger worden omdat ik graag wandel en het liefst met een lieve hond. Omdat ik zelf helaas geen hond heb is het dan ook een uitkomst zodat ik toch tijd door kan brengen met een leuke hond.
Ik ben 11 jaar en ik laat graag honden uit die nog niet te sterk zijn.
Ik kijk er naar uit om te beginnen.
Groetjes Carice

Beschikbaar voor:

Uitlaathulp
Spelen met de bal
Lange wandelingen
Korte wandelingen

Wil je in contact komen? Stuur een bericht

Carice woont in Sint-Michielsgestel

Je bent niet ingelogd

Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondenliefhebbers in de buurt.

HondjeUitlaten.nl

Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl

Social

Op HondjeUitlaten.nl komen baasjes en vrijwilligers gemakkelijk met elkaar in contact. Houd jij van honden en wil je graag wandelen met een leenhond? Heb jij een hond maar ben je op zoek naar een vrijwilliger? Bij HondjeUitlaten.nl kies je zelf met wie je contact legt door simpelweg een berichtje te sturen naar iemand bij jou uit de buurt. Wees de uitlaatservice of zoek een uitlaatservice in Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel, Flevoland, Gelderland, Utrecht, Noord-Holland, Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant, Limburg.