Hi, ik ben Billie! Ongeveer 6 maanden oud. Ik hou van lange wandelingen en korte wandelingen. Ik ga goed om met kinderen, andere honden en katten
Billie mijn een lieve geadopteerde pup van 6 maanden. We zoeken een maatje in de buurt waar Billie af en toe bij kan verblijven, voor een dagje of weekendje bijvoorbeeld. Ik gun haar iemand waar ze een echte band mee kan opbouwen.
Billie is lief, rustig (natuurlijk ook speels op zijn tijd), leergierig, en nieuwsgierig. Ze houdt van mensen en is binnen enkele seconden verkocht bij elk persoon en dan komt ze lekker rustig tegen je aan liggen.
Natuurlijk is Billie ook nog een pup en valt er nog genoeg te leren, maar ze doet het enorm goed omdat ze zo graag leert. Ze loopt al goed aan de riem, slaapt goed, en kan de belangrijkste commando's. Ik laat haar steriliseren zodra het kan (na haar eerste loopsheid).
Een vaste doordeweekse dag, zoals dinsdag of donderdag, zou ideaal zijn.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl