Hi, ik ben Balou! Ongeveer 5 jaar oud. Ik hou van spelen met de bal, korte wandelingen en lange wandelingen. Ik ga goed om met andere honden en kinderen, maar ik hou niet zo van katten.
Hi, Balou is een zeer lieve kleine Labradoodle en luistert goed. Makkelijk in de omgang. Omdat ik overdag werk en mijn kinderen (17 en 21 jaar) wat meer uithuizig zijn, zoek ik af en toe een uitlaathulp of oppas voor Balou.
Het zal vooral gaan om maandag, dinsdag of donderdag overdag. Soms ook in het weekend. Uitlaten rond 13:00 uur of ik kan Balou brengen in de ochtend en halen einde middag. Uiteraard alles in overleg.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.