Hi, ik ben Bauke! Ik hou van spelen met de bal, korte wandelingen en lange wandelingen. Ik ga goed om met kinderen en andere honden, maar ik hou niet zo van katten.
Ivm nieuw werk heb ik af en toe een slaapdienst. Mijn hond van net 2 kan heel goed alleen zijn maar ik zoek iemand die Bauke nog rond 19.00 uit wilt laten.
Bauke is een echte typische stabij. Eigenwijs maar een goedzak. Heeft duidelijkheid nodig. Als je iets van hem luistert hij het best als je 'streng' en kort bent. Hij is erg enthousiast en zit vol energie. Wanneer hij moet poepen kan hij nog wel eens flink aan de riem trekken, dit gedrag krijg ik er zelf niet uit.
Bauke is gek op stokken, trek spelletjes met de stok of een stok uit het water halen.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl