Anouk

Anouk wil een hond uitlaten in Deventer

Anouk:

Mijn naam is Anouk, 27 jaar oud en nadat ik jarenlange ervaring heb opgebouwd met honden van alle rassen en groottes, bied ik liefdevolle en zorgvuldige hondenuitlaatservice aan. Ervaring met rassen van dobermann tot teckel. Ik heb een geduldige benadering en bied flexibiliteit in wandelingen, voeding en verzorging. Ik sta altijd klaar om te overleggen over de specifieke behoeften van elke hond, zodat uw trouwe viervoeter altijd in goede handen is!
Daarnaast heb ik in het verleden als dierenartsassistente gewerkt.

Beschikbaar voor:

Hondenoppas
Uitlaathulp
Spelen met de bal
Korte wandelingen
Lange wandelingen

Wil je in contact komen? Stuur een bericht

Anouk woont in Deventer

HondjeUitlaten.nl

Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl

Social

Op HondjeUitlaten.nl komen baasjes en vrijwilligers gemakkelijk met elkaar in contact. Houd jij van honden en wil je graag wandelen met een leenhond? Heb jij een hond maar ben je op zoek naar een vrijwilliger? Bij HondjeUitlaten.nl kies je zelf met wie je contact legt door simpelweg een berichtje te sturen naar iemand bij jou uit de buurt. Wees de uitlaatservice of zoek een uitlaatservice in Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel, Flevoland, Gelderland, Utrecht, Noord-Holland, Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant, Limburg.