Anneke

Anneke wil een hond uitlaten in Leeuwarden

Anneke is vrijwilliger in Leeuwarden, is beschikbaar voor oppassen en uitlaten en heeft een beetje ervaring met honden.

Anneke:

Hallo mijn naam is Anneke. Ik woon in Leeuwarden in de wijk Camminghaburen.
Ik ben dol op dieren en buiten zijn.
Thuis heb ik 2 katten maar die kan ik jammer genoeg niet uit laten want dat doen ze zelf al.
In het verleden heb ik af en toe een logeerhond gehad van een vriendin. Ik vond dat erg leuk. Het naar buiten gaan en de interactie met de hond.
Ik praat en speel graag met dieren.
Ik zou het superleuk vinden af en toe of regelmatig een hond uit te laten voor een uurtje. Ook als het regent vind ik dat geen probleem.
Oppas voor maximaal een middag moet in overleg omdat ik ook nog ander werk heb.

Beschikbaar voor:

Uitlaathulp
Hondenoppas
Korte wandelingen
Lange wandelingen
Spelen met de bal

Wil je in contact komen? Stuur een bericht

Anneke woont in Leeuwarden

HondjeUitlaten.nl

Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl

Social

Op HondjeUitlaten.nl komen baasjes en vrijwilligers gemakkelijk met elkaar in contact. Houd jij van honden en wil je graag wandelen met een leenhond? Heb jij een hond maar ben je op zoek naar een vrijwilliger? Bij HondjeUitlaten.nl kies je zelf met wie je contact legt door simpelweg een berichtje te sturen naar iemand bij jou uit de buurt. Wees de uitlaatservice of zoek een uitlaatservice in Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel, Flevoland, Gelderland, Utrecht, Noord-Holland, Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant, Limburg.