Anne Roos

Anne Roos wil een hond uitlaten in Arnhem

Anne Roos is vrijwilliger in Arnhem, is beschikbaar voor oppassen en uitlaten en heeft ervaring met honden.

Anne Roos:

Al sinds ik klein was heb ik thuis honden gehad, en ze zijn altijd mijn favoriete dier geweest. Het lijkt me fantastisch om tijd door te brengen met een (vaste) oppashond.

Ik heb in het verleden twee vaste oppashonden gehad: eerst een tijd een ex-straathond uit Spanje, die gemiddeld 1/2 dagen per week overdag bij mij kwam, soms met logeren. Daarna heb ik een senior Border Collie als 'deelhond' gehad, zij is inmiddels helaas overleden. Ik zou het leuk vinden om weer een soortgelijke 'constructie' te vinden.

Vooral bij regelmatig oppassen heeft het mijn voorkeur dat de hond bewust getraind en opgevoed wordt. Zelf heb ik het meeste ervaring met trainen op basis van positieve bekrachtiging.

Zelf heb ik twee katten: zij zijn niet bang voor honden, maar het is wel belangrijk dat het zeker is dat de hond niet op katten jaagt in huis. Het is natuurlijk prima om met de hond eerst eens op de proef te kijken of het goed gaat met mijn katten.

Beschikbaar voor:

Uitlaathulp
Hondenoppas
Spelen met de bal
Korte wandelingen
Lange wandelingen

Wil je in contact komen? Stuur een bericht

Anne Roos woont in Arnhem

HondjeUitlaten.nl

Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl

Social

Op HondjeUitlaten.nl komen baasjes en vrijwilligers gemakkelijk met elkaar in contact. Houd jij van honden en wil je graag wandelen met een leenhond? Heb jij een hond maar ben je op zoek naar een vrijwilliger? Bij HondjeUitlaten.nl kies je zelf met wie je contact legt door simpelweg een berichtje te sturen naar iemand bij jou uit de buurt. Wees de uitlaatservice of zoek een uitlaatservice in Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel, Flevoland, Gelderland, Utrecht, Noord-Holland, Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant, Limburg.