Hi, ik ben Alma! Ongeveer 12 jaar oud. Ik hou van korte wandelingen en lange wandelingen. Ik ga goed om met kinderen, katten en andere honden
Ik ben voor Alma op zoek naar een oppasadres voor als wij af en toe weg gaan én als wij straks op vakantie gaan in de zomervakantie.
Alma komt uit Spanje (2018) weegt29 kg, -we weten niet hoe oud ze is- en is geen standaard' hond. Ze heeft een rugzak wat in houd: ze is altijd op zoek naar voedsel.
Je kan bijv geen eten op het aanrecht 'voor het grijpen' laten staan maar ook niet op de tafel. Zodra jij je omdraait is het nl weg. Wij zijn hier aan gewend, (al wend het nooit) We zijn er op ingesteld en hebben bijv geen open prullebak in huis.
Verder: Alma is een schat: ze houd heel erg van knuffelen en komt die ook graag bij je halen. Ze kan goed met kinderen en met katten en andere dieren. Ook hierbij: ze eet wel de brokjes van de kat op zodra ze de kans hefte.
Wbt met andere honden: ze blaft naar de meeste honden wat mensen wel eens afschrikt, maar zodra ze dichterbij komt is ze na even snuffelen ook wel weer klaar. In het bos loopt ze met alle honden mee, het is dus geen probleem.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl